Event Info  ~  Premium  ~  Event EntriesRunning Order

Running Order

Fox Valley English Cocker Club Cocker October 2020 Field Trial

AKC

Saturday October 3, 2020 (AM)(Event# : 2020510404)
AND
Sunday October 4, 2020 (AM)(Event# : 2020510405)

If you would like to view the Running Order in Numerical Order and with full information,

CLICK HERE - NUMERICAL RUNNING ORDER.


Open All-Age-AM Saturday October 3, 2020 (22) ~~ Click Here Printable Running Order
NUMBER CALLNAME HANDLER
1 Auggie Mayer/Schwartz
3 Remy Schwartz
5 Teddy Code/Bruggeman
7 Ike Schwartz/Schwartz
9 Quinn Haglin
11 Cotton Schroeder
13 Clay Schwartz
15 Evalyn Schwartz
17 Shandy Gaddie/Haglin
19 Sandy Martin/Schwartz
21 Liam Bruggeman
NUMBER CALLNAME HANDLER
2 Sophie Givens
4 Bailey Givens
6 Gandy Horak
8 Sadie Horak
10 Chloe Schinderle/Kriegl
12 Murphy Rodock/Rodock
14 Ginger Givens
16 Frost Wyn/Givens
18 Butter Horak
20 Cato Horak
22 Oakley Schinderle/Kriegl




Amateur All-Age-AM Saturday October 3, 2020 (19) ~~ Click Here Printable Running Order
NUMBER CALLNAME HANDLER
1 Johnny Schroeder
3 Blossom Cloninger
5 Blue Liljegren
7 Quinn Lappin
9 Nikki Steele
11 Mattie Mayer/Schwartz
13 Ripples Schroeder
15 Puzzle Liljegren
17 Tucker Edwards/Edwards
19 Tappy Rodock/Rodock
NUMBER CALLNAME HANDLER
2 Louie McGlin
4 Finley Kriegl/Schinderle
6 Lucy Blaisdell
8 Spark Schinderle/Schinderle
10 Tucker Vershey
12 Boom Horak
14 Roxy Besch
16 Eddie Saigh/Schinderle
18 Lenny Blaisdell




Puppy-AM Saturday October 3, 2020 (4) ~~ Click Here Printable Running Order
NUMBER CALLNAME HANDLER
1 Jasper French
2 Cody Givens
3 Pike Martineau
4 Maggie Givens




Open All-Age-AM Sunday October 4, 2020 (20) ~~ Click Here Printable Running Order
NUMBER CALLNAME HANDLER
1 Maggie Givens
3 Bailey Givens
5 Chloe Schinderle/Kriegl
7 Teddy Code/Bruggeman
9 Cotton Schroeder
11 Quinn Haglin
13 Frost Wyn/Givens
15 Ginger Givens
17 Oakley Schinderle/Kriegl
19 Liam Bruggeman
NUMBER CALLNAME HANDLER
2 Remy Schwartz
4 Cato Horak
6 Sandy Martin/Schwartz
8 Evalyn Schwartz
10 Gandy Horak
12 Auggie Mayer/Schwartz
14 Darby Schwartz
16 Sadie Horak
18 Clay Schwartz
20 Ike Schwartz/Schwartz




Amateur All-Age-AM Sunday October 4, 2020 (23) ~~ Click Here Printable Running Order
NUMBER CALLNAME HANDLER
1 Eddie Saigh/Schinderle
3 Roxy Besch
5 Shandy Gaddie
7 Tappy Rodock/Rodock
9 Johnny Schroeder
11 Tucker Edwards/Edwards
13 Louie McGlin
15 Spark Schinderle/Schinderle
17 Finley Kriegl/Schinderle
19 Ripples Schroeder
21 Nikki Steele
23 Quinn Lappin
NUMBER CALLNAME HANDLER
2 Flynn Menzel
4 Lucy Blaisdell
6 Blossom Cloninger
8 Mattie Mayer/Schwartz
10 Puzzle Liljegren
12 Boom Horak
14 Lenny Blaisdell
16 Tucker Vershey
18 Lindy Schwartz
20 Blue Liljegren
22 Thor Ramacier/Ramacier




Puppy-AM Sunday October 4, 2020 (2) ~~ Click Here Printable Running Order
NUMBER CALLNAME HANDLER
1 Cody Givens
2 Maggie Givens








2019 HuntSecretary.com | Website Design by: Cross Creek Web Design | Privacy Policy