Event Info  ~  Premium  ~  Event EntriesRunning Order

Running Order

Oklahoma Springer Spaniel Club Field Trial January 2020

AKC

Thursday January 9, 2020 (AM)(Event# : 2020368401)
AND
Friday January 10, 2020 (AM)(Event# : 2020368401)
AND
Saturday January 11, 2020 (AM)(Event# : 2020368402)
AND
Sunday January 12, 2020 (AM)(Event# : 2020368402)

If you would like to view the Running Order in Numerical Order and with full information,
Please Click Here - NUMERICAL RUNNING ORDER.


Open All-Age-AM Thursday January 9, 2020 (34) ~~ Click Here Printable Running Order
NUMBER CALLNAME HANDLER
1 Ocean Earl
3 Willie Earl
5 Heidi Flint
7 Jazz Earl
9 Ice Earl
11 Duke Flint
13 Getum Earl
15 Axel Earl
17 Coal Sleavin
19 Annie Earl
21 Rook Earl
23 Hondo Flint
25 Jaxx Earl
27 Tia Earl
29 Derby Flint
31 Quinn Sleavin
33 Ginger Loss
NUMBER CALLNAME HANDLER
2 Boogie Leonard
4 Moose Miller
6 Rowan Miller
8 Pat Pickrel
10 Siq Clayton
12 Stella Baxter
14 Aoife Miller
16 Jones Miller
18 Fancy Leonard
20 Chief Pickrel
22 Duke Clayton
24 Fly Baxter
26 Finn Miller/Humston
28 Hercules Miller
30 Broch Iversen
32 Lola Iversen
34 Ellie Baker




Puppy-AM Thursday January 9, 2020 (4) ~~ Click Here Printable Running Order
NUMBER CALLNAME HANDLER
1 Rain Iversen
2 Bucky Miller
3 Cora Schindler
4 Broch Iversen




Amateur All-Age-AM Friday January 10, 2020 (39) ~~ Click Here Printable Running Order
NUMBER CALLNAME HANDLER
1 Mino Gorecki
3 Sykes Smith
5 Boomer Pyle/Pyle
7 Zach Smith
9 Ovie Gorecki
11 Fire Reinke
13 Getum Krueger
15 Zan Joy
17 Mike Smith
19 Giga Gorecki
21 Riley Smith
23 Cheq Reinke
25 Ice Krueger
27 Tess Joy
29 Blaine Gorecki
31 Duncan Smith
33 Pippa Nabity
35 Snow Iversen
37 Annie Nabity
39 Lucca Loss
NUMBER CALLNAME HANDLER
2 Caera O'Keefe/Vanderslice
4 Whitey Davis
6 Paddy Vanderslice/O'Keefe
8 Rocket Davis
10 Boudreaux Allen
12 Keaghan O'Keefe/Vanderslice
14 Preacher Young
16 Lincoln Hewell
18 Axel Davis
20 Brody Vanderslice/O'Keefe
22 Ocean Davis
24 Knibbs Allen
26 Delaney O'Keefe/Vanderslice
28 Sister Young
30 Max Davis
32 Winnie Sanford
34 Elsa Schindler
36 Sage Gann
38 Hank Baxter




Open All-Age-AM Saturday January 11, 2020 (27) ~~ Click Here Printable Running Order
NUMBER CALLNAME HANDLER
1 Hercules Miller
3 Finn Miller/Humston
5 Quinn Sleavin
7 Fly Baxter
9 Duke Clayton
11 Bandit Miller
13 Rowan Miller
15 Coal Sleavin
17 Stella Baxter
19 Siq Clayton
21 Moose Miller
23 Aoife Miller
25 Ellie Baker
27 Ginger Loss
NUMBER CALLNAME HANDLER
2 Tia Earl
4 Rook Earl
6 Boogie Leonard
8 Heidi Flint
10 Hondo Flint
12 Axel Earl
14 Jaxx Earl
16 Fancy Leonard
18 Jazz Earl
20 Derby Flint
22 Duke Flint
24 Broch Iversen
26 Lola Iversen




Amateur All-Age-AM Saturday January 11, 2020 (39) ~~ Click Here Printable Running Order
NUMBER CALLNAME HANDLER
1 Getum Krueger
3 Snow Iversen
5 Mike Smith
7 Zach Smith
9 Caera O'Keefe/Vanderslice
11 Paddy Vanderslice/O'Keefe
13 Briar Sanford
15 Riley Smith
17 Sykes Smith
19 Elsa Schindler
21 Pippa Nabity
23 Delaney O'Keefe/Vanderslice
25 Duncan Smith
27 Ice Kreuger
29 Winnie Sanford
31 Brody Vanderslice/O'Keefe
33 Keaghan O'Keefe/Vanderslice
35 Knibbs allen
37 Rags Martineau
39 Sage Gann
NUMBER CALLNAME HANDLER
2 Ovie Gorecki
4 Max Davis
6 Pat Joy
8 Boomer Pyle/Pyle
10 Sister Young
12 Giga Gorecki
14 Ocean Davis
16 Zan Joy
18 Lincoln Hewell
20 Blaine Gorecki
22 Whitey Davis
24 Tess Joy
26 Mino Gorecki
28 Rocket Davis
30 Chief Joy
32 Preacher Young
34 Hank Baxter
36 Annie Nabity
38 Lucca Loss




Puppy-AM Sunday January 12, 2020 (3) ~~ Click Here Printable Running Order
NUMBER CALLNAME HANDLER
1 Broch Iversen
2 Bucky Miller
3 Rain Iversen








2019 HuntSecretary.com | Website Design by: Cross Creek Web Design | Privacy Policy